Działalność

firmy

Od ponad 70 lat Nicols jest uprzywilejowanym partnerem sprzedawców detalicznych. Nicols jest wiodącym producentem środków utrzymania czystości dla handlu detalicznego dzięki produktom dostosowanym do potrzeb i sprzedawanym pod własną marką. Firma oferuje szeroki asortyment produktów marki Nicols, która jest synonimem jakości i zaufania.

 

Ponadto od ponad 10 lat firma Nicols jest kluczowym uczestnikiem biznesu korporacyjnego za pośrednictwem umów produkcyjnych lub licencyjnych zawdzięczanych doświadczeniu i duchowi innowacyjności.

Liczne marki nie wahają się skorzystać z wiedzy firmy Nicols w celu wspólnego rozwijania i produkowania nowych produktów. Wiedza ta umożliwia im szybkie wprowadzanie nowych produktów na rynek.

INNOWACJA

Nicols rozumie, jak ważne jest oferowanie produktów odpowiadających oczekiwaniom i potrzebom klientów, ale także rynkowym trendom. Dlatego Nicols koncentruje się na innowacjach, a w szczególności na możliwościach własnych, aby utrzymać pierwsze miejsce na rynku, zręczność i responsywność.

ROZWÓJ

Laboratoria i testy


Nicols posiada własny ośrodek badawczo-rozwojowy, w którym pracuje zespół specjalistów dysponujący infrastrukturą umożliwiającą dokonywanie badań i testów w laboratoriach lub specjalnych kabinach imitujących rzeczywiste warunki użytkowania produktów (np. testy odświeżaczy i produktów do WC). 
Zespoły badawcze są również często obecne w naszych zakładach produkcyjnych. co zapewnia właściwy nadzór nad produkcją nowych wyrobów.

PRODUKCJA

Nicols zajmuje się wytwarzaniem swoich produktów począwszy od etapu badań i rozwoju aż po dostawy wyrobów gotowych do klienta, z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań w procesach produkcyjnych, organizacyjnych, materiałach, i technologiach, z pełnym poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

 

Wszystkie nasze produkty są projektowane według ścisłych procedur i zgodnie z wysokimi wymaganiami, w celu spełnienia najwyższych standardów jakości produktów. Nasze zakłady produkcyjne, park maszynowy oraz procesy produkcyjne posiadają stosowne certyfikaty. Nasi pracownicy są systematycznie szkoleni w procesach produkcyjnych.